koblizek KOBLÍŽEK Plzeň
Koblížek - veselá zápůjčka
www.koblizekplzen.cz

Kariéra

Naše společnost Koblížek Plzeň hledá pověřené obchodní zástupce na vklady. Zájemci volejte na telefonní číslo 608 279 911 nebo 776 879 916.

Popis pozice

  • Aktivní vyhledávání klientů
  • Zastupování společnosti při kontaktu s klienty
  • Zajištění dokumentů od klientů

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ
  • Velmi dobré komunikativní schopnosti
  • Seriózní a profesionální vystupování
  • Znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • Morální a trestní bezúhonnost
  • Zkušenosti v oboru finančnictví výhodou

Nabízíme

  • Preferovaná forma spolupráce - práce na živnostenský list
  • Velmi zajímavý produkt
  • Odměňování provizním systémem (odměny již za předané kontakty na klienty)

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte pomocí uvedených kontaktů na tomto webu.

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

Provozovna kanceláře v Plzni

  • Naše provozovna kanceláře je Vám od 1.srpna 2009 plně k dispozici
  • Nechcete-li cestovat za námi, dostaví se náš pověřený obchodní zástupce až k Vám do domu

Kontakt

Kancelář a sídlo společnosti:
Plzeňská 1084,
330 11 Třemošná

Telefon: 776 879 916
IČ: 290 62 543

E-mail: info@koblizekplzen.cz